Kniha návštěv

Datum: 17.10.2016

Vložil: Marcela Horová

Titulek: Pavel Kuře

Dobrý den, co všechno vykupujete?? Můžete mi zaslat seznam?? Přijedete i do Prahy?? Díky za info. Zdraví Horová
PS odpověď prosím zaslat na mail: marcela.horova@post.cz nebo můžete volat na mobil 724953074

Datum: 21.01.2014

Vložil: Kuba

Titulek: Sortiment

Hezký den, moc Vám fandím a držím palce, pravidelně jezdím nakupovat.. rád bych ale utrácel více peněz a v posledních letech mi chybí "pěkné kousky" typu drobný starožitný nábytek, proutěné koše, hmoždíře, historické prac. nástroje, šicí stroje, dózy apod. Vím, že nejste starožitnictví, ale moc by mě potěšilo, kdyby byl tento sortiment pestřejší (jako dřív).. PS: Ceny jsou velmi dobré a hlavně zisk jde na opravu zámku.. takže návštěvu všem vřele doporučuji :)

Datum: 28.11.2013

Vložil: janek

Titulek: návštěva

dočetla jsem se v odkazech,že někdo byl na prohlídce vaší
tvrze:-). hrozně se mi líbí staré baráky,opravdu moc. Bylo by možné si Váš zámeček projít,pochopitelně s Vámi,mám na mysli sklepení a tak. asi mi to nic krom velké radosti nepřinese,ale byla bych ráda. Dík za odpověd.

Datum: 04.04.2014

Vložil: Kuřeovi

Titulek: Re: návštěva

Dobrý den,
můžeme se domluvit,
nejlépe během léta, to bude méně práce,
Hezký den,
Kuřeovi

Datum: 22.08.2013

Vložil: Pavel

Titulek: ceny

Jezdím k vám už od vašich začátků a vždy jsem byl spokojen,ale poslední dobou jste začali velmi zdražovat,což mi potvrdili i mí známí,kteří k vám jezdí. Posledně jsem narazil dokonce na hrnek,kde jste se ani nesnažili sundat předchozí ceny,15 korun bylo přelepených 30ti koranami a ty pak 50 korunami. Je to tím,že vam s cenami začal radit pan Vejvoda z Vlašimi?

Datum: 27.08.2013

Vložil: Vojkůvka

Titulek: Re: ceny

To myslíte vážně? Srovnejte si ceny kteréhokoli bazaru ve větším městě, a to nemluvím o Praze! Kuřeovi jsou cenově na třetině! Samozřejmě, že zdražují, protože překupníci z celého středočeského kraje se tam začali slétat jak ke krmítku! A jim dám ty peníze rád, protože vidím, že je obratem investují do záchrany zámku, na kterém makají úplně neuvěřitelně! Já mám taky bazar, a takové, jako jste Vy, posílám rovnou do Ikea!

Datum: 25.09.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: ceny

máte bazar,takže tam vlastně jezdíte nakupovat a řadíte se k těm překupníkům

Datum: 18.10.2013

Vložil: Vojkůvka

Titulek: Re: Re: Re: ceny

Vaši myšlenku nehodlám vyvracet. Pokud v lidech apriori hledáte jen to špatné.....

Datum: 28.02.2013

Vložil: Dana z Přelouče

Titulek: Alenka v říši divů :-))

Byla jsem nadšená, tolik věcí pohromadě, paní prodavačka a pan vedoucí velice milí a příjemní lidé, odvážela jsem si tašky plné pokladů, které mně vrátily do dětství, za velice lidové ceny, byla jsem jak v Jiříkově vidění, chce to návštěvu na celý den, už se těším na další návštěvu vašeho vetešnictví, a vím, že neodjedu s prázdnou, přeji Vám hodně spokojených " závisláků " jako jsem já !!! Určitě zase přijedeme !!!

Datum: 04.11.2013

Vložil: Kuřeovi

Titulek: Re: Alenka v říši divů :-))

Jinak všem MOC DĚKUJEME ZA PODPORU!
JE TO MOC MILÉ.......:):):)

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek